کارگزار ویزا و سفارت

برگزاری نمایشگاه بین المللی

Domestic Tour Agent

بلیط هواپیما به آمستردام

بلیط هواپیما تهران آمستردام

آمستردام هلند یکی از جذاب‌ترین شهرهای دنیا برای سفر است. گل‌های رنگارنگ، خانه‌های قدیمی، آسیاب‌های بادی و کانال‌های آب در سرتاسر شهر هر گردشگری را عاشق این شهر می‌کند. برای قدم زدن در خیابان‌های هلند، قایق سواری در کانال‌های هلند و تجربه جشنواره گل‌ها، بلیط پرواز تهران آمستردام را خریداری کنید. هلند از آن مقاصد سفر خارجی است که باید تجربه کنید، پس برای شروع این سفر، بلیط هواپیما خود را در همین صفحهبا مشاوره ۰۲۱۸۸۴۸۷۱۲۵ خریداری کنید. مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  بهترین قیمت بلیط هلند را در اختیار شما قرار می‌دهد و کمک می‌کند تا سفر ارزانی داشته باشید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما هلند آمستردام

برای رزرو بلیط پرواز تهران به آمستردام در مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و…)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط برگشت هواپیما آمستردام تهران را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به آمستردام فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران آمستردام با انتخاب گزینه بلیط هواپیما رفت و برگشت می‌توانید پرواز تهران آمستردام را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط تهران آمستردام برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری، پرواز چارتر و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هلند دست یابید.

به خاطر داشته باشید که می‌توانید خرید خود را با رزرو هتل های آمستردام از مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  تکمیل کنید و به این ترتیب سفری بدون استرس و دلپذیر را به آمستردام آغاز نمایید.

راهنمای خرید بلیط آمستردام در مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط

  جستجوی بلیط هواپیما آمستردام

ابتدا از برنامه پروازهای آمستردام اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و… را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به آمستردام برای شما نمایش داده می‌شود. بطور مثال اگر قصد خرید بلیط آمستردام را دارید، کافیست سه ‌حرف اول ” تهران ” یا ” Tehran ” را به عنوان مبداء و سه حرف اول ” آمستردام ” یا ” Amsterdam ” را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به آمستردام برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران آمستردام

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای آمستردام از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت ” جزئیات بیشتر این پرواز ” اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های آمستردام

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما هلند آمستردام از مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های آمستردام که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های آمستردام عبارتند از :

  فرودگاه اسخیپول آمستردام (AMS)

قیمت بلیط هواپیما آمستردام

قیمت بلیط آمستردام با توجه به نوع ایرلاین، کلاس پروازی، تاریخ و ساعت پرواز و عوامل دیگر متفاوت است. برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به هلند می‌توانید به سایت مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  مراجعه نمایید. مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  با نمایش لیست قیمت بلیط پرواز تهران به آمستردام به صورت جامع از تمامی ایرلاین‌ها و با مرتب سازی پروازها بر اساس ارزانترین قیمت، شما را در خرید بلیط هواپیما یاری می‌کند.

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هلند از تهران به موارد زیر توجه کنید:

  • قیمت بلیط آمستردام با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران آمستردام را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران آمستردام را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از ۲ تا ۴ ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران آمستردام را در ماه‌های فوریه و مارس (بهمن و اسفند) می‌توانید خریداری نمایید.
  • ارزانترین بلیط هواپیما تهران آمستردام را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
  • سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت تهران به آمستردام را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران آمستردام رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه تهران آمستردام و پرواز آمستردام به تهران ارزان تر خواهد شد.

بلیط هواپیما ارزان تهران آمستردام

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به آمستردام هستید، مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط تهران آمستردام از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.

قیمت پرواز غیرمستقیم و پرواز مستقیم تهران به هلند از تمامی ایرلاین‌ها در مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی ارزان ترین بلیط تهران به آمستردام در وب سایت‌های مختلف هدر ندهید. بلیط هواپیما به آمستردام را از مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. علاوه بر فیلترهای موجود در مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران آمستردام، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  بهره ببرید.

به کمک تقویم قیمتی مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  می‌توانید ارزانترین بلیط آمستردام را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به آمستردام نمایید.

همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  هرگاه بلیط هواپیما تهران آمستردام ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به آمستردام را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید.

برای خرید بلیط ارزان آمستردام، بهتر است بدانید از میان ایرلاین های موجود، بلیط هواپیما آمستردام ایران ایر ارزانتر است.

بلیط چارتر تهران آمستردام

در صفحه نتایج جستجو بلیط تهران به آمستردام مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، در صورتی که پرواز چارتر آمستردام موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر آمستردام دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران آمستردام

در صفحه نتایج جستجو مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  اگر بلیط لحظه آخری تهران آمستردام موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران آمستردام به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی آمستردام خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری آمستردام دسترسی داشته باشید، کافی است که از قسمت فیلترهای جستجو مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری آمستردام خرید خود را به راحتی انجام دهید. مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران آمستردام را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما آمستردام در مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به آمستردام از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط تهران به هلند به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران آمستردام از پارسا گشت تهران  می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و … را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط تهران به هلند از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از پارسا گشت تهران  شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما هلند آمستردام را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترها، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل آمستردام به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران آمستردام از پارسا گشت تهران می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آمستردام را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، پروازهای موجود در مسیر آمستردام و نرخ بلیط تهران به آمستردام را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هلند را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط آمستردام از مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت بلیط هلند

پس از جستجوی پروازهای تهران به آمستردام در سامانه مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به آمستردام را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به آمستردام ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به آمستردام از مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به آمستردام در مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به آمستردام در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران آمستردام را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

خرید بلیط رفت و برگشت تهران آمستردام

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران آمستردام، می‌توانید همانند خرید بلیط یکطرفه تهران آمستردام اقدام نمایید. تنها کافی است که هنگام جستجو در مجری صدور بلیط آمستردام پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط  حالت پرواز خود را از یکطرفه به رفت و برگشت تغییر دهید. بلیط هواپیما از آمستردام به تهران نیز همانند بلیط رفت این مسیر از تمامی ایرلاین‌ها در دسترس است.

 هواپیمایی پگاسوس

IKA (فرودگاه امام خمینی) ……………….. ۱:۵۰ ……………….. SAW (فرودگاه صبیحا گوکچن) ۲:۵۰……………….. AMS (فرودگاه اسخیپول آمستردام)

 هواپیمایی قطر

IKA (فرودگاه امام خمینی) ……………….. ۰:۳۵ ……………….. DOH (فرودگاه دوحه) ……………….. ۶:۰۰ ……………….. AMS (فرودگاه اسخیپول آمستردام)

 هواپیمایی لوفتهانزا

IKA (فرودگاه امام خمینی) ……………….. ۳:۰۰ ……………….. FRA (فرودگاه فرانکفورت) ……………….. ۱:۱۵ ……………….. AMS (فرودگاه اسخیپول آمستردام)

 هواپیمایی گلف ایر

IKA (فرودگاه امام خمینی) ……………….. ۳:۰۰ ……………….. FRA (فرودگاه فرانکفورت) ………………. ۱:۱۰ ……………….. AMS (فرودگاه اسخیپول آمستردام)

 هواپیمایی امارات

IKA (فرودگاه امام خمینی) ……………….. ۱:۴۵ ……………….. DXB (فرودگاه دبی) ………………. ۵:۲۰ ……………….. AMS (فرودگاه اسخیپول آمستردام)

 هواپیمایی کی ال ام

IKA (فرودگاه امام خمینی) ……………….. ۳:۰۰ ……………….. FRA (فرودگاه فرانکفورت) ……………….۱:۱۰ ………………. AMS (فرودگاه اسخیپول آمستردام)

 هواپیمایی فلای دبی

IKA (فرودگاه امام خمینی) ……………….. ۱:۴۵ ……………….. DXB (فرودگاه دبی) ………………. ۵:۲۰ ……………….. AMS (فرودگاه اسخیپول آمستردام)

اطلاعات پرواز تهران آمستردام

  فاصله هوایی تهران تا آمستردام

مسافت پروازی تهران از مسکو  ۱۳۶۰۰ کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران آمستردام

طول پرواز مستقیم تهران به هلند حدودا ۶ ساعت است. اما مدت زمان پرواز تهران به آمستردام با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  ایرلاین‌هایی که از تهران به آمستردام پرواز مستقیم دارند

پرواز مستقیم تهران آمستردام توسط هواپیمایی ایران ایر انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران آمستردام

ارزانترین ایرلاین پروازهای تهران آمستردام، هواپیمایی ایران ایر است.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران آمستردام

هواپیمایی امارات، لوفتانزا و پگاسوس از محبوب ترین ایرلاین ها در مسیر پروازی تهران آمستردام است

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من