کارگزار ویزا و سفارت

برگزاری نمایشگاه بین المللی

Domestic Tour Agent

بلیط هواپیما به کانادا

اطلاع پرواز به کانادا

فرقی نمی‌کند که دانشجو هستید و می‌خواهید برای ادامه تحصیل در کانادا به این کشور سفر کنید، یا اینکه خانه و زندگی¬تان در کانادا است و می‌خواهید به این کشور بروید، در هر دو صورت باید برای رفتن به کانادا باید اول بلیط تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما کانادا

شاید این کار ساده به نظر برسد و فقط نیاز باشد که ساعت و تاریخ سفرتان را انتخاب کنید و بلیط بخرید؛ اما در حقیقت چالش‌های زیادی موقع خرید بلیط سر راهتان قرار دارد. ازجمله این چالش‌ها می‌توان به بررسی قیمت بلیط هواپیما کانادا، روش خرید بلیط کانادا و امکان پرواز مستقیم از تهران به کانادا اشاره کرد. در ادامه تک‌تک این چالش‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

ارزانترین قیمت بلیط کانادا

اولین چالش پیش رویتان بررسی قیمت بلیط کانادا است. کانادای زیبا و برفی از ایران زیبای ما فرسنگ‌ها دورتر است؛ بنابراین چندان دور از ذهن نیست که قیمت بلیط هواپیما تهران کانادا بیشتر از قیمت بلیط هواپیمای سفر به کشورهای دیگر باشد. البته قیمت بلیط هواپیما ایران به کانادا همیشه هم گران نیست!

اگر برای حضور در جلسه کاری یا ثبت‌نام در دانشگاه‌های کانادا عازم این کشور هستید، بهتر است بلیط سیستمی کانادا را تهیه کنید و هزینه آن را بپردازید؛ اما درصورتی‌که سفرتان به این کشور تفریحی است و روز خاصی را برای رفتن به کانادا در نظر نگرفته‌اید، هرلحظه که اراده کنید می‌توانید بلیط چارتری کانادا یا بلیط لحظه آخری کانادا را که بلیط‌های ارزان‌تری هستند تهیه کنید. بنابراین قیمت بلیط هواپیما با توجه به شرایط و محدودیت زمانی که دارید متغیر است.

خرید بلیط هواپیما کانادا

برای خرید بلیط هواپیما کانادا باید برنامه سفرتان مشخص باشد. اگر روز و تاریخ مشخصی را برای سفر به کانادا در نظر دارید، بهترین راه برایتان این است که خرید بلیط سیستمی را انتخاب کنید.

بلیط‌هایی که به‌صورت سیستمی خریداری می‌شوند قابل استرداد هستند؛ بنابراین اگر به هر دلیلی سفرتان به کانادا کنسل شود، می‌توانید بخشی از مبلغی که برای خرید بلیط هواپیما پرداخت کرده‌اید را پس بگیرید.

البته روش‌های دیگری هم برای خرید بلیط کانادا وجود دارد. اگر هزینه سفر برایتان مهم‌تر از هر چیزی است، می‌توانید بلیط چارتر یا لحظه آخری کانادا را تهیه کنید. این بلیط‌ها قابل استرداد نیستند و اگر سفرتان کنسل شود، کل هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید از دستتان می‌رود.

بلیط لحظه آخری کانادا برای کسانی مناسب است که چمدانشان دم در آماده است و فقط باید سوار هواپیما شوند و به کانادا بروند. در حقیقت اگر خیالتان راحت است که کنسلی در سفرتان ندارید و می‌خواهید ارزان سفر کنید، این بلیط¬ها گزینه خوبی برایتان هستند.

برای خرید انواع بلیط کانادا تنها باید وارد وب سایت مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط شوید، سپس ایرلاین¬های مختلف را بررسی کرده و بلیط کانادا را مطابق شرایط ایده آلتان خریداری کنید.

خرید بلیط رفت و برگشت کانادا

اگر برای یک همایش یا جلسه کاری عازم کانادا هستید یا می‌خواهید ثبت‌نام دانشگاه را انجام دهید و برگردید، بلیط رفت و برگشت کانادا بهترین گزینه برایتان است. البته کسانی که برای دیدار کوتاه‌مدت با دوستان و خویشاوندانشان به کانادا سفر می‌کنند و گردشگران هم می‌توانند از این نوع بلیط استفاده کنند.

قیمت بلیط رفت و برگشت کانادا مقرون‌به‌صرفه‌تر از این است که برای هر بار سفر بلیط یک‌طرفه بگیرید. همچنین این بلیط یک برگه برنده در دستتان است. چون خیالتان راحت است که زمان برگشتتان مشخص‌شده و نیازی نیست که به دنبال جای خالی در ایرلاین‌ها برای برگشت باشید.

پروازهای تهران به کانادا

اگر درباره پروازهای مستقیم تهران به کانادا چیزی نمی‌دانید و بار اولتان است که می‌خواهید بلیط کانادا را بخرید، بی‌شک دغدغه‌های زیادی دارید. ازجمله این دغدغه‌ها می‌توان به زمان‌بندی‌های پروازهای تهران به کانادا و تعداد ایرلاین‌هایی که در این مسیر پرواز دارند اشاره کرد.

برای برطرف کردن این دغدغه‌ها و نگرانی‌ها، کافی است به مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط سر بزنید. مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط هر روز در ساعت‌های مختلفی بلیط هواپیما کانادا را ارائه می‌کند. تنها باید ساعت مورد نظرتان را انتخاب کنید، ایرلاین‌هایی که در آن ساعت خدمات ارائه می‌کنند را بررسی کنید و درنهایت بلیط هواپیما تهران کانادا را بخرید.

بلیط پروازهای تهران به کانادا برای تمام روزهای هفته در مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط موجود است؛ بنابراین نگرانی از بابت اینکه بلیط گیرتان نیاید و نتوانید در روز و ساعت مشخصی در کانادا حاضر شوید نخواهید داشت راهنمای خرید بلیط کانادا در مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط

جستجوی بلیط تهران کانادا

مسافران می‌توانند برای خرید بلیط تهران کانادا و خرید بلیط هواپیما کانادا به تهران در دو مسیر رفت و برگشت از طریق مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیطبه راحتی و با ارزانترین قیمت اقدام نمایند. قیمت بلیط ایران به کانادا با توجه به شهری که قصد سفر به آن را دارید، متفاوت خواهد بود. همچنین پروازهای مستقیم تهران به کانادا تمامی روزهای هفته در حال انجام است.

برای جستجوی بلیط ایران کانادا به مقصد یکی از شهرهای آن مانند تورنتو، ونکوور و مونترال ابتدا مقصد را مشخص کرده، سپس تاریخ رفت و برگشت سفر خود را انتخاب کنید. در نهایت با کلیک روی گزینه جستجو، لیست بلیط هواپیما به مقصد موردنظر به ترتیب از ارزانترین قیمت بلیط تهران کانادا نمایش داده می شود.

محبوب ترین مسیر پروازهای ایران به کانادا

  بلیط تهران تورنتو

  بلیط تهران ونکوور

  بلیط تهران مونترال

  بلیط تهران ادمونتون

  بلیط تهران ویکتوریا

  بلیط تهران کلگری

  بلیط تهران کبک

ارزانترین بلیط هواپیما تورنتو

تورنتو یکی از محبوب‌ترین شهرهای کانادا در میان مسافران ایرانی است. چه برای آن‌هایی که با قصد مهاجرت و تحصیل به کانادا سفر می‌کنند و چه آنهایی که به قصد گردشگری وارد کانادا می‌شوند. معمولا بلیط ارزان تورنتو را می‌توانید در فصل زمستان که فصل کم سفر سال به این شهر است، خریداری نمایید.

ارزانترین بلیط هواپیما ونکوور

ونکوور یکی دیگر از شهرهای کانادا است که دانشجویان ایرانی بسیاری در دانشگاه‌های تراز اول این شهر مشغول تحصیل هستند، به همین دلیل در تمامی فصول سال این شهر نیز پذیرای بسیاری از مسافران ایرانی است. اما چنانچه تاریخ سفرتان به این شهر مشخص نیست و قصد دارید تا با هزینه کم به ونکوور سفر کنید، فصل پاییز بهترین فصل برای خرید بلیط ارزان هواپیما ونکوور است.

ارزانترین بلیط هواپیما مونترال

مونترال در میان شهرهای کانادا سبکی اروپایی دارد و مردم این شهر به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند. مونترال بهترین شهر جهان برای دانشجویان بین المللی شناخته می‌شود. تعداد مهاجران و دانشجویان ایرانی در مونترال بسیار زیاد است و به همان اندازه تقاضا برای خرید بلیط هواپیما مونترال نیز بالا است. اگر قصد سفر مقرون به صرفه به مونترال را دارید، می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما مونترال را همانند بسیاری از شهرهای دیگر کانادا در فصل‌های سرد سال خریداری نمایید.

خرید بلیط کانادا

با انتخاب بلیط موردنظر، وارد مراحل رزرو بلیط می شوید. پس از ثبت اطلاعات مسافران، پرداخت اینترنتی مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب و به صورت ریالی انجام خواهید داد.

دریافت بلیط ایران کانادا

با اتمام مراحل رزرو بلیط کانادا، بلیط به صورت ایمیل و پیامک برای شما ارسال خواهد شد. در صورت نیاز به استرداد بلیط هم می توانید از پشتیبانی ۲۴ ساعته مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیطک مک بگیرید.

قیمت بلیط کانادا

قیمت بلیط ایران به کانادا، یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در  محاسبه هزینه های سفر است. قیمت بلیط تهران کانادا با توجه به مقصد و شهر مورد نظر، آب و هوا، نوع ایرلاین انتخابی، کلاس پروازی، زمان خرید بلیط و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است. در هر صورت هنگام خرید بلیط کانادا، معمولا دنبال گزینه ای هستید که متناسب با بودجه شما برای سفر باشد.

قیمت بلیط رفت و برگشت کانادا

با توجه به فاصله زیاد این دو کشور با بکدیگر و بالا بودن هزینه بلیط کانادا، بسیاری از مسافران به دنبال خرید بلیط ارزان کانادا هستند. ما در مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط به شما کمک می‌کنیم تا به راحتی ارزانترین بلیط پرواز تهران به کانادا را خریداری نمایید. در صورتی که قصد خرید بلیط برگشت را دارید، می توانید با تغییر مبدا و مقصد، قیمت بلیط کانادا به ایران را در مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیطبررسی کرده و بلیط ارزان خریداری کنید.

خرید ارزانترین بلیط کانادا

مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط با دسته بندی پروازها به ترتیب از ارزانترین قیمت و با مقایسه پروازها با یکدیگر، این امکان را به شما می‌دهد تا برای خرید بلیط هواپیما ارزان به کانادا اقدام نمایید. همچنین در خرید آنلاین بلیط هواپیما با استفاده از فیلترهای پرواز مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط به تمامی پروازهای لحظه آخری کانادا دسترسی خواهید داشت و به این ترتیب می‌توانید بلیط هواپیما کانادا را با قیمتی ارزان تر خریداری نمایید.

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کانادا به موارد زیر توجه کنید:

برای خرید ارزانترین بلیط کانادا باید حداقل ۶۰ روز پیش از سفر اقدام نمایید. بنابراین اگر در کانادا دانشجو هستید و یا به دلایل کاری به این کشور سفر می‌کنید، از ‌آنجایی که تاریخ سفرتان مشخص است، چند ماه پیش از سفر اقدام به خرید بلیط سیستمی ایران کانادا نمایید.

 اگر تاریخ سفرتان به کانادا را می‌توانید تغییر دهید و هر لحظه قادر به سفر هستید، بلیط لحظه آخری کانادا می‌تواند گزینه خوبی برای خرید ارزانترین بلیط به کانادا باشد.

 به دلیل سرمای هوا معمولا بهترین زمان برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به کانادا فصل پاییز ، پس از تعطیلات کریسمس و اواخر زمستان است.

اگر تاریخ سفر مشخصی دارید، پیشنهاد می‌کنیم که بلیط رفت و برگشت کانادا را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت کانادا از بلیط یکطرفه کانادا ارزان تر است.

ونکوور- کانادا

تورنتو-کانادا

مونترال-کانادا

مزایای خرید بلیط هواپیما کانادا در مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط

۱٫ خرید ارزانترین بلیط هواپیما کانادا

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین نرخ بلیط تهران کانادا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط ایران به کانادا به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

۲٫ امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما کانادا از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و … را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

۳٫ امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین ها

با خرید پرواز تهران کانادا از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است، دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط سفر به کانادا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلتر جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

۴٫ مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، پروازهای موجود در مسیر کانادا و قیمت بلیط هواپیما کانادا را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما را رزرو نمایید.

۵٫ استرداد آنلاین بلیط هواپیما ایران کانادا

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط کانادا از مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیطبنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط تهران به کانادا خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، هرینه بلیط هواپیما به کانادا با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  1. ۶٫ اطلاع از تغییر قیمت بلیط ایران به کانادا

پس از جستجوی پرواز کانادا در سامانه مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط تهران کانادا به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما کانادا را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما کانادا ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

۷٫ استفاده از تقویم قیمتی بلیط کانادا

روش دیگر خرید ارزان بلیط کانادا از مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پرواز ایران به کانادا در مجری صدور بلیط کانادا پارسا گشت دفتر کارگزاری اخذ بلیط ، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به کانادا و همچنین پرواز از کانادا به ایران در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به کانادا را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

بهترین زمان سفر به کانادا

به دلیل آب و هوای سرد کانادا، بیشتر گردشگران فصل تابستان را برای سفر به این کشور انتخاب می‌کنند تا از آب و هوای خوب کانادا در این فصل لذت ببرند. البته فصل زمستان نیز به دلیل ورزش‌های زمستانی، طرفداران مخصوص به خود را دارد

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من