کارگزار ویزا و سفارت

برگزاری نمایشگاه بین المللی

Domestic Tour Agent

خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی ماهان ایر

شروع قیمت و خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی ماهان ایر

 

THR

آنکارا

۵۴,۰۰۰,۰۰۰

THR

استانبول

۶۷,۰۷۸,۰۰۰

مشهد

استانبول

۸۰,۳۴۵,۰۰۰

THR

اربیل

۹۴,۵۶۰,۰۰۰

تهران

دهلی

۱۱۲,۰۹۰,۰۰۰

 

ماهان ایر Mahan Air

پرواز به بلیط هواپیما ماهان ایر

ماهان ایر یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی ایران است که سال ۱۳۷۱ تاسیس شد. این ایرلاین حدود ربع قرن تجربه دارد و توانسته نام خود را به عنوان یکی از ایرلاین‌های ایرانی معتبر که پروازهایی ایمن انجام می‌دهد، معرفی کند. این ایرلاین به بسیاری از شهرهای داخلی و کلانشهرها از جمله، مشهد، اهواز، شیراز، تبریز، اصفهان و غیره پرواز دارد و در بسیاری از مسیرهای اروپایی نیز پروازهایی ارزان قیمت برقرار کرده است؛ پروازهایی که به دلیل قیمت بسیار مناسبی که دارند طرفداران زیادی، هم در میان ایرانی‌ها و هم در میان اتباع خارجی دارد. اگر قصد خرید بلیط هواپیما از این شرکت را دارید، در ادامه بیشتر با پروازهای هواپیمایی ماهان آشنا شوید.

 

راهنمای خرید بلیط پرواز ماهان در  شماره مستقیم   ۰۲۱۵۷۷۴۹ نمایندگی ماهان ایر پارسا گشت

برای خرید آنلاین بلیط پرواز ماهان، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین کنید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ماهان برای مسیر مورد نظر شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای ماهان ، انواع بلیط ارزان ماهان و بلیط لحظه آخری ماهان نیز برای شما نمایش داده می‌شود. شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود، لیست پروازها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب و به راحتی رزرو بلیط ماهان را در کوتاه‌ترین زمان و به صورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید. در زمان جستجوی بلیط، در قسمت فیلتر ایرلاین‌ها، ایرلاین موردنظر خود را از میان انواع ایرلاین‌ها شامل هواپیمایی ایرعربیا، ماهان و … انتخاب کنید.

در ادامه با روش دریافت آنلاین کارت پرواز هواپیمایی ماهان ایر آشنا شوید.

یمت بلیط هواپیما ماهان

 

کسانی که قصد خرید بلیط هواپیما ماهان را دارند ممکن است بخواهند بدانند سطح قیمت پرواز ماهان در مقایسه با ایرلاین های دیگر چگونه است. برای این موضوع نیاز است تا خدمات و امکانات هواپیمایی ماهان را بررسی کرده و آن را با شرکت های هواپیمایی مشابه مقایسه کنیم. هواپیمایی ماهان توانست با وجود تحریم ها، هواپیماهای مدرن تری را در مقایسه با دیگر ایرلاین ها به خطوط هوایی خود بیفزاید. همین موضوع موجب شده تا میانگین قیمتی پروازهای ماهان نسبت به دیگر ایرلاین های ایرانی در مقاصد داخلی گرانتر باشد.

اما در مقاصد خارجی، باید قیمت بلیط ماهان را با دیگر ایرلاین ها و پروازهای خارجی مقایسه کرد. حتی ارزان ترین و اقتصادی‌ترین ایرلاین های خارجی، به دلیل قیمت بالای ارز، دارای قیمت های بالاتری نسبت به پروازهای ایرانی هستند. از همین رو پروازهای ایرلاین های داخلی مانند پرواز ماهان ایرلاین به مقاصد خارجی، ارزانتر از رقبای خارجیشان هستند.

 

انواع کلاس های پروازی و بلیط هواپیما ماهان ایر

 

هواپیمایی ماهان در پروازهای داخلی و خارجی خود دارای کلاس های پروازی متفاوتی است و متناسب با آنها خدمات رفاهی متفاوتی را نیز به مسافرانش عرضه می کند. این خدمات شامل امکان حمل بار مجاز بیشتر، فضای بیشتر صندلی ها و همچنین تنوع غذا و نوشیدنی است. ماهان در پروازهای داخلی و خارجی دو کلاس معمولی (اکونومی) و تجاری (بیزنس) را عرضه می کند.

از دید انواع بلیط، ماهان با دیگر ایرلاین های داخلی تفاوت چشمگیری ندارد و با همان روش های آنلاین یا حضوری، بلیط سیستمی ماهان یا بلیط ماهان چارتر قابل خرید هستند. البته بلیط ماهان چارتر وابسته به این است که در آن مقصد خاص، شرکتی آن پرواز را چارتر کرده باشد یا نه. از همین رو نمی توان آن را در همه مقاصد دنبال کرد.

 

دریافت آنلاین کارت پرواز ماهان

مسافران پروازهای ماهان از دو سال پیش، در برخی فرودگاه‌های داخلی می‌توانند کارت پرواز را به صورت آنلاین دریافت کنند. فرودگاه مهرآباد، مشهد، بندرعباس، شیراز، اهواز، زاهدان و ساری امکان دریافت کارت پرواز ماهان به صورت آنلاین را برای مسافران فراهم کرده‌اند. از اسفند ماه ۹۶ نیز، مسافران پروازهای بین المللی ماهان نیز قادر به دریافت کارت پرواز اینترنتی از طریق وبسایت و موبایل هستند.

 

کلاس های پروازی هواپیمایی ماهان

بیزنس کلاس

کلاس پروازی بیزنس ماهان صندلی‌هایی بزرگتر از صندلی‌های راحتی عادی در کلاس اکونومی دارد تا مسافران آسوده‌ خاطر در مسیرهای پروازی به خصوص مسیرهای طولانی‌تر بین‌المللی سفر کنند. پذیرایی در این کلاس نیز متفاوت است و وعده‌های غذایی در تعداد بیشتر و متنوع‌ تر در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

 

اکونومی کلاس

کلاس اکونومی هواپیمایی ماهان صندلی های راحتی عادی در اختیار مسافران قرار می دهد و در طول پرواز پذیرایی به صورت رایگان نیز انجام می‌شود.

 

پروازهای داخلی ماهان ایر

هواپیمایی ماهان ایرلاین در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز ماهان را دارید مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی ماهان ایر انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می توانید لیستی از پروازهای این هواپیمایی را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده کنید. پروازهای داخلی ماهان شامل پروازهای لحظه آخری ماهان، پروازهای چارتری ماهان، پروازهای نرخ ویژه ماهان و پروازهای سیستمی ماهان است. بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی ماهان ایر که می‌توانید  از طریق وبسایت یا اپلیکیشن  شماره مستقیم   ۰۲۱۵۷۷۴۹ نمایندگی ماهان ایر پارسا گشت  خریداری کنید عبارتند از :

 

بلیط هواپیما تهران مشهد ماهان

بلیط هواپیما تهران سبزوار ماهان

بلیط هواپیما تهران بجنورد ماهان

بلیط هواپیما تهران طبس ماهان

بلیط هواپیما تهران بیرجند ماهان

بلیط هواپیما تهران زابل ماهان

بلیط هواپیما تهران زاهدان ماهان

بلیط هواپیما تهران بم ماهان

بلیط هواپیما تهران رفسنجان ماهان

بلیط هواپیما تهران کرمان ماهان

بلیط هواپیما تهران سیرجان ماهان

بلیط هواپیما تهران بندر عباس ماهان

بلیط هواپیما تهران لامرد ماهان

بلیط هواپیما تهران کیش ماهان

بلیط هواپیما تهران شیراز ماهان

بلیط هواپیما تهران عسلویه ماهان

بلیط هواپیما تهران خارک ماهان

بلیط هواپیما تهران اصفهان ماهان

بلیط هواپیما تهران شهرکرد ماهان

بلیط هواپیما تهران ایلام ماهان

بلیط هواپیما تهران اهواز ماهان

بلیط هواپیما تهران تبریز ماهان

بلیط هواپیما مشهد کیش ماهان

بلیط هواپیما خارک شیراز ماهان

بلیط هواپیما خارک اصفهان ماهان

بلیط هواپیما خارک اهواز ماهان

بلیط هواپیما اهواز عسلویه ماهان

بلیط هواپیما کرمان تبریز ماهان

بلیط هواپیما کرمان اصفهان ماهان

بلیط هواپیما اصفهان خارک ماهان

بلیط هواپیما اصفهان عسلویه ماهان

بلیط ایرانشهر ماهان

بلیط هواپیما ایرانشهر جیرفت ماهان

بلیط هواپیما جیرفت تهران ماهان

بلیط هواپیما عسلویه اهواز ماهان

بلیط هواپیما اهواز خارک ماهان

بلیط هواپیما تهران گچساران ماهان

بلیط هواپیما تهران خرم آباد ماهان

پروازهای چارتری ماهان

پروازهای این شرکت هواپیمایی به دو صورت بلیط سیستمی ماهان و بلیط لحظه آخری ماهان عرضه ‌می‌شود. قیمت بلیط هواپیما ماهان با توجه به کلاس‌های پروازی هواپیمایی متغیر است. اگر قصد خرید بلیط ارزان ماهان را دارید می‌توانید بلیط کلاس پروازی اکونومی (اقتصادی) را خریداری کنید. در غیر این صورت پیشنهاد ما به شما خرید بلیط کلاس پروازی بیزینس (تجاری) ماهان است.

 

اگر قصد خرید بلیط ارزان چارتر هواپیما ماهان را دارید می‌توانید خرید خود را به راحتی و به سرعت از طریق سایت  شماره مستقیم   ۰۲۱۵۷۷۴۹ نمایندگی ماهان ایر پارسا گشت  انجام دهید.  شماره مستقیم   ۰۲۱۵۷۷۴۹ نمایندگی ماهان ایر پارسا گشت  سامانه آنلاین فروش اینترنتی بلیط هواپیما تمامی پروازهای ماهان ایر را به صورت مستقیم و بی واسطه و با تضمین بهترین قیمت بلیط هواپیما عرضه می‌کند. فروش بسیاری از بلیط‌ های ارزان ماهان به صورت انحصاری و تنها از طریق سایت  شماره مستقیم   ۰۲۱۵۷۷۴۹ نمایندگی ماهان ایر پارسا گشت  انجام می‌شود، بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که ارزان‌ترین بلیط هواپیما ماهان را در  شماره مستقیم   ۰۲۱۵۷۷۴۹ نمایندگی ماهان ایر پارسا گشت  پیدا کنید.

 

از طریق سایت  شماره مستقیم   ۰۲۱۵۷۷۴۹ نمایندگی ماهان ایر پارسا گشت  می‌توانید تمامی بلیط‌ های چارتری خارجی ماهان از جمله بلیط چارتری ماهان به استانبول، بلیط چارتری ماهان به آنکارا، بلیط چارتری ماهان به دبی، بلیط چارتری ماهان به بانکوک، بلیط چارتری ماهان به کوالالامپور، بلیط چارتری ماهان به شانگهای، بلیط چارتری ماهان به پکن و بلیط چارتری ماهان به گوانجو را خریداری کنید.

 

پروازهای خارجی ماهان

هواپیما ماهان ایر از جمله شرکت های هواپیمایی در کشورمان است که نه تنها به کلانشهرها و شهرهای کوچک داخلی پرواز روزانه دارد، بلکه به بسیاری از مقاصد مهم بین المللی نیز به صورت هفتگی پروازهایی را انجام می‌دهد. مقاصد خارجی پروازهای ماهان برخی از شهرهای اروپایی، آسیایی و خاورمیانه را شامل می‌شود. بلیط مسیرهای خارجی هواپیمایی ماهان که می‌توانید از طریق وبسایت یا  شماره مستقیم   ۰۲۱۵۷۷۴۹ نمایندگی ماهان ایر پارسا گشت  خریداری کنید عبارتند از :

 

بلیط پرواز تهران آنکارا ماهان

بلیط پرواز تهران استانبول ماهان

بلیط پرواز تهران آلماتی ماهان

بلیط پرواز تهران لاهور ماهان

بلیط پرواز تهران دهلی ماهان

بلیط پرواز تهران مسکو ماهان

بلیط پرواز تهران دبی ماهان

بلیط پرواز تهران بانکوک ماهان

بلیط پرواز تهران کوالالامپور ماهان

بلیط پرواز تهران پکن ماهان

بلیط پرواز تهران شانگهای ماهان

بلیط پرواز تهران شنزن ماهان

بلیط پرواز تهران گوانجو ماهان

بلیط پرواز تهران اربیل ماهان

بلیط پرواز تهران سلیمانیه ماهان

بلیط پرواز تهران نجف ماهان

بار دستی مجاز هواپیمایی ماهان

بار دستی مجاز پروازهای ماهان در پروازهای داخلی و بین المللی تفاوتی با هم ندارد. بار مجاز دستی برای همراه داشتن در کابین در کلاس پروازی اکونومی ماهان ۵ کیلوگرم و در کلاس بیزینس ۷ کیلوگرم است.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی ماهان

میزان بار مجاز در پروازهای داخلی و خارجی و همچنین بسته به کلاس پروازی متفاوت است. بار مجاز هواپیمایی ماهان در پروازهای داخلی برای کلاس اکونومی ۲۰ کیلوگرم و برای کلاس بیزینس ۲۵ کیلوگرم است. اما بار مجاز ماهان در پروازهای خارجی برای مسافران بیشتر است. میزان بار مجاز مسافر در پروازهای خارجی، برای کلاس اکونومی ۳۰ کیلوگرم و برای کلاس بیزینس ۴۰ کیلوگرم است. ضمنا ابعاد چمدان نیز نباید بیشتر از ۱۵۸ سانتی متر باشد. اما اگر بار مسافران بیش از حد مجاز باشد، باید هزینه این اضافه بار را جداگانه بپردازند. هزینه اضافه بار ماهان به ازای هر کیلوگرم، معادل ۱ درصد قیمت بلیط هواپیما در همان مسیر است.

ناوگان هوایی ماهان ایر

هواپیمایی ماهان با ۵۵ فروند هواپیما، به روزترین و مجهزترین ناوگان داخلی است. این هواپیمایی انواع مختلفی از هواپیما را در ناوگان خود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

بوئینگ ۴۰۰-۷۴۷

ایرباس A340-600

ایرباس A340-300

ایرباس A300-600

ایرباس A310-300

BAE 146-300

امبرائر ۱۴۵

فوکر ۵۰

پروازهای داخلی ماهان ایرلاین

تعداد و تنوع پروازهای داخلی ماهان از مبدا شهرهای مختلف، متفاوت است.

از مبدا تهران:

مشهد

کرمان

یزد

اردبیل

تبریز

چابهار

یاسوج

ارومیه

ایلام

طبس

بم

بندر جاسک

اصفهان

گچساران

جیرفت

شهرکرد

بجنورد

سراوان

ایرانشهر

بندرعباس

خرم‌آباد

سیرجان

شیراز

زابل

زاهدان

عسلویه

بیرجند

از مبدا کرمان: تهران، مشهد، کیش، شیراز، اصفهان، تبریز و  اهواز

از مبدا مشهد: تهران، کرمان،  زابل، عسلویه، زنجان

از مبدا زاهدان: تهران، چابهار

از مبدا عسلویه: تهران، مشهد، اهواز، اصفهان

از مبدا چابهار: زاهدان، تهران

از مبدا اصفهان: تبریز، کرمان، عسلویه، تهران، تبریز

از مبدا تبریز: تهران، کرمان، اصفهان

از مبدا شیراز: تهران، کرمان، اهواز

از مبدا زابل: مشهد، تهران

از مبدا اهواز: کرمان، شیراز

از مبدا ایرانشهر: تهران، جیرفت

از مبدا کیش: کرمان

از مبدا جیرفت: تهران، ایرانشهر

از مبدا زنجان: مشهد

و در ادامه پرواز ماهان از مبدا شهرهای یزد، اردبیل، خرم‌آباد، یاسوج، ارومیه، بندرعباس، سیرجان، سراوان، ایلام، طبس، بم، بندر جاسک، گچساران، بیرجند، شهرکرد و بجنورد فقط به تهران پرواز دارد.

برای اطلاع دقیق از تعداد، روز و ساعات پروازهای ماهان می‌توانید به سایت ماهان ایرلاین مراجعه کنید.

 

پروازهای خارجی هواپیمایی ماهان

ماهان در پروازهای خارجی شبکه پروازی گسترده‌ای را پوشش می‌دهد و به دلیل قیمت کمترش که در مقایسه با ایرلاین‌های خارجی، تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. مقاصد بین‌المللی ماهان عبارتند از:

 

استانبول

دبی

شانگهای

مسکو

گوانجو

اربیل

پکن

بغداد

شنزن

بانکوک

سلیمانیه

دهلی

آنکارا

میتسک

پوکت

کرکوک

سنپترزبورگ

لاهور

مسکو

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی ماهان ایر

نام ایرلاین: ماهان ایر

کد W5 :IATA

سال تاسیس: ۱۳۷۱

مقر اصلی: فرودگاه مهرآباد تهران و فرودگاه امام خمینی تهران

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من