کارگزار ویزا و سفارت

برگزاری نمایشگاه بین المللی

Domestic Tour Agent

خرید بلیط هواپیما ترکیش (Turkish Airlines)

هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines

پرواز به بلیط هواپیما ترکیش ایرلاین

ایرلاین ترکیش ایرلاینز در سال ۱۹۳۳ به عنوان هواپیمایی رسمی ترکیه افتتاح شد. اولین پرواز این هواپیمایی در سال ۱۹۴۷ از استانبول به آتن صورت گرفت. ترکیش ایرلاینز پروازهایی به بیش از ۳۲۲ فرودگاه بین المللی در جهان دارد. این شرکت با داشتن ۲۵۰ مسیر پروازی، چهارمین شرکت بزرگ دنیا از لحاظ مسیرهای پروازی و سومین ایرلاین بزرگ اروپا پس از ایرفرانس و لوفت‌هانزا از نظر جابه‌جایی مسافر محسوب می‌شود و در حال حاضر رتبه اول پرواز بدون توقف را در اروپا دارد.

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین بعد از لوفت هانزا بزرگترین ناوگان هوایی جهان را در اختیار دارد. ترکیش ایر با کسب جوایز متعدد در سال‌های اخیر توانسته است شهرت جهانی کسب کند و به یکی از مطرحترین ایرلاین‌های جهان تبدیل شود. کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ به عنوان نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ترکیش در ایران، بهترین قیمت پروازهای ایرلاین ترکیش ایرلاینز را در اختیار مسافران قرار می دهد. برای آشنایی با نحوه خرید بلیط از ترکیش ایرلاین، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما از ترکیش ایر

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از هواپیمایی ترکیش، کافیست در همین صفحه سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ترکیش ایرلاینز برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای هواپیمایی ترکیش ، انواع بلیط ارزان ترکیش ایرلاینز و بلیط لحظه آخری ترکیش ایرلاینز نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط ترکیش ایرلاینز را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.

اطلاعات پرواز ترکیش ایر را در سایت کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ مطالعه کنید و بلیط پرواز موردنظر خود را خریداری کنید. قبل از رزرو آنلاین پرواز ترکیش ایرلاینز بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

امکان انتخاب نرخ گروهی (Fare-Family)

از جمله امکانات و خدمات هواپیمایی ترکیش برای مسافران این شرکت هواپیمایی، امکان انتخاب نرخ گروهی است. امکانی فراهم شده تا با پرداخت هزینه اضافه تر، امکانات و خدمات بیشتری روی بلیط خود دریافت کنید. این امکانات از تغییر بلیط تا پذیرایی داخل هواپیما را شامل می شود که در ادامه می توانید روش استفاده از آن را در هنگام خرید بلیط ترکیش ایر در سایت کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ مطالعه کنید.

پس از انتخاب بلیط اکونومی ترکیش ایرلاینز، وارد مرحله ثبت اطلاعات مسافران خواهید شد. اطلاعات مسافران شامل اطلاعات پاسپورت را ثبت کنید. در مرحله بعد نرخ گروهی به شما نمایش داده خواهد شد. این شامل سه گروه نرخی متفاوت است. گروه Eco که هزینه ای شامل نمی شود، و دو گروه دیگر به نام های Extra و Prime که در صورت انتخاب هر یک، امکانات اضافه تری شامل امکان تغییر زمان بلیط، سرویس غذا، میزان بار و کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ را با پرداخت هزینه می توانید دریافت کنید. پس از آنکه گروه نرخی موردنظر خود را انتخاب کردید، هزینه بلیط هواپیما متناسب با گروه نرخی انتخابی را باید در مرحله بعدی با کارت های عضو شتاب پرداخت کنید.

مزایای خرید بلیط هواپیمای ترکیش ایرلاین

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین به عنوان ایرلاینی که پروازهایی به بیشتر کشورهای دنیا ارائه می دهد و امکانات و خدمات بسیار مناسبی را در اختیار مسافران خود قرار می دهد، توانسته است محبوبیت بسیاری نزد مسافران سرتاسر دنیا کسب کند. به طور کلی اگر بخواهیم مهمترین مزایای بلیط هواپیمایی ترکیش را نام ببریم، عبارت است از:

 • بلیط های متنوع در کلاس های گوناگون
 • راحتی صندلی ها
 • امکان حمل حیوانات خانگی
 • امنیت بالا
 • بهداشت و نظافت به خصوص در دوران کرونا
 • تنوع غذا و پذیرایی با کیفیت عالی
 • پرسنل مجرب و حرفه ای و مسلط به زبان های بین المللی

دریافت آنلاین کارت پرواز ترکیش ایرلاینز

دریافت آنلاین کارت پرواز ترکیش ایرلاینز از ۲۴ ساعت تا ۹۰ دقیقه قبل از برنامه پرواز قابل انجام است که طی آن مسافران می‌توانند صندلی خود را انتخاب کرده و کارت پرواز خود را چاپ کنند. همچنین برای دریافت آنلاین کارت پرواز امکان استفاده از اپلیکیشن موبایل ترکیش ایرلاینز نیز فراهم است. علاوه بر این اگر مسافران رزرو مشابهی در ترکیش ایرلاین داشته باشند می‌توانند به طور همزمان هشت کارت آنلاین پرواز را دریافت کنند.

کلاس های پروازی ترکیش ایرلاین

  بیزنس کلاس

کلاس “بیزینس” هواپیمایی ترکیش با ارائه صندلی‌هایی به طول ۱۹۳ سانتیمتر، با امکان خواباندن کامل صندلی، چراغ مطالعه، میز مرکزی با دارا بودن قابلیت جابه‌جایی وکارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ به همراه خدمات یک رستوران واقعی در زمینه پذیرایی، بالاترین سطح کلاسی این شرکت به شمار می‌رود. در رستوران بیزینس کلاس غذاهای سرد در ظروف چینی و به همراه دسر، میوه و مخلفات دیگر سرو می‌شود.

  کامفورت کلاس

کلاس “Comfort” یا راحت این شرکت در هواپیماهای B777-300 دارای فضایی با ابعاد ۱۱۶ سانتیمتر در ۵۰ سانتیمتر و در سه ردیف (۲-۳-۲) است. از دیگر امکانات این کلاس پروازی می‌توان به مانیتورهای شخصی ۱۰.۶ اینچی، چراغ مطالعه مخصوص هر صندلی و کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ اشاره کرد.

  اکونومی کلاس

در کلاس “اکونومی” ترکیش ایرلاینز، فضایی ۷۹ سانتی‌متر به مسافر ارائه می‌شود که شامل پشتی صندلی ۱۵ سانتیمتری برای استراحت و راحتی قرار گرفتن پا است. همچنین، براساس نوع هواپیما، سیستم دیجیتال شامل ال‌سی‌دی، ام‌پی‌تری پلیر، رادیو و کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ می شود، که مسافران ‌پروازهای بین‌المللی می‌توانند از بین شمار زیادی از برنامه‌ها، فیلم‌ها و موسیقی ملل، بر حسب علاقه خود، دست به انتخاب بزنند. در زمینه پذیرایی نیز، این شرکت مجموعه‌ای از غذاهای ملل و سنتی ترکیه (سرد و گرم)، را در وعده‌های مختلف صبحانه، ناهار و شام، با توجه به زمان پرواز ارائه می‌دهد. ترکیش ایر جهت رفاه هرچه بیشتر مسافران خود، در پروازهای خارجی، خدمات گسترده‌ای را در زمینه “غذاهای ویژه” ازجمله رژیمی، غذاهای مورد تأیید مذاهب مختلف و کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ ارائه می‌کند.

پروازهای داخلی ترکیه با هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز پروازهای منظم و بسیاری بین شهرهای مهم و پرتردد ترکیه در برنامه پروازی خود دارد که بلیط این پروازهای ترکیش ایرلاینز را می توانید از طریق کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ با بهترین قیمت به صورت اینترنتی و پرداخت ریالی خریداری نمایید. بلیط برخی از پروازهای داخلی ترکیش ایرلاینز عبارتند از:

  بلیط پرواز استانبول آنکارا ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز استانبول آنتالیا ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز استانبول ارزروم ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز استانبول دنیزلی ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز استانبول ازمیر ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز استانبول بدروم ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز استانبول وان ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز استانبول آلانیا ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز استانبول آدانا ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز استانبول دالامان ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز آنکارا آنتالیا ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط پرواز آنکارا دالامان ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

پروازهای خارجی هواپیمایی ترکیش ایرلاینز با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز در برنامه پرواز خارجی خود به بیشتر شهرها در سراسر دنیا پروازهای منظمی را دارد که شما می توانید از طریق کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ بلیط این پروازهای خارجی ترکیش ایرلاینز را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. پرواز دبی-استانبول و برعکس را می توانید با بلیط هواپیمایی ایرعربیا نیز تهیه کنید. از میان انبوه پروازهای خارجی ترکیش ایرلاینز ، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

  بلیط هواپیما استانبول تهران ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول شیراز ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول مشهد ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول تبریز ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول اصفهان ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول دبی ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما تهران استانبول ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما تهران رم ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما تهران ونیز ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما تهران پاریس ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما تهران آنتالیا ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول مسکو ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول باکو ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول تفلیس ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول وارنا ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول بانکوک ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول اربیل ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول تورنتو ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما مونترال ونکوور ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما ونکوور تورنتو ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول میلان ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول رم ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول ونیز ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول بارسلونا ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول پاریس ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول لندن ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول مونترال ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول برلین ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول مونیخ ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول دوسلدورف ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول آتن ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول بیروت ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول وین ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول کلن ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول هامبورگ ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول سئول ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول فرانکفورت ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول استکهلم ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول آمستردام ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول مانیل ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول هیوستون ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

  بلیط هواپیما استانبول لس آنجلس ترکیش با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

قوانین حمل بار در هواپیمایی ترکیش ایرلاینز با کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین برای حمل بار مسافران شامل بار دستی داخل کابین و بار داخل هواپیما قوانین خاص خود را دارد که لازم است پیش از خرید بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین، از قوانین حمل بار این شرکت هواپیمایی مطلع باشید. برای اطلاع از قیمت اضافه بار هواپیمایی ترکیش ایرلاین با پشتیبانی کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ تماس بگیرید.

بار دستی مجاز هواپیمایی ترکیش

بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای ترکیش ایرلاینز با توجه به کلاس سفر تغییر می‌کند. به طور کلی چمدان باید در ابعاد ۲۳*۴۰*۵۵ سانتی‌متر باشد. تعداد و وزن آن‌ها به شرح زیر می‌باشد:

کلاس اکونومی و کامفورت:

یک بار دستی مجاز (داخل کابین) به وزن ۸ کیلوگرم

کلاس بیزنس: دو بار دستی مجاز هرکدام حداکثر ۸ کیلوگرم

همچنین علاو ه بر بار دستی مجاز، مسافران می‌توانند یک بار کوچک شخصی نظیر لپ‌تاپ، کیف دستی، دوربین و کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ را همراه داشته باشند. این بار شخصی برای کلاس اکونومی باید در ابعاد ۴۰*۳۰*۱۵ باشد و در کلاس بیزنس ۲۳*۴۰*۵۵ و در هر دو کلاس پروازی این بار شخصی نباید بیش از ۴ کیلوگرم وزن داشته باشد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی ترکیش

پذیرش بار مجاز بستگی به مقصد و کلاس پروازی دارد. عموما پذیرش بار مجاز برای پروازهای داخلی ترکیش ایرلاینز بدین شرح است:

اکونومی: حداکثر ۲۳ کیلوگرم

بیزنس: حداکثر ۳۲ کیلوگرم

پذیرش بار مجاز برای پروازهای بین‌المللی به شرح زیر است:

کلاس اکونومی و کامفورت: حداکثر ۲۰ کیلوگرم

کلاس بیزنس: حداکثر ۳۰ کیلوگرم

مسافران دارای نوزاد می‌توانند بار مجازی به وزن ۱۰ کیلوگرم و کریر تاشوی نوزاد را به همراه داشته باشند.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما ترکیش

برای اطلاع از قوانین کنسلی بلیط هواپیمایی ترکیش، با کارشناسان پشتیبانی کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ تماس بگیرید.

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی ترکیش

ناوگان هوایی ترکیش ایرلاینز  مجموعا شامل ۳۶۹ هواپیما می شود (در سال ۲۰۲۱).

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  بوئینگ ۷۷۷

  ایرباس A330-300

  ایرباس A330-200

  ایرباس A340-300

  ایرباس A321-200

  ایرباس A320-200

  ایرباس A319-132/100

  بوئینگ ۷۳۷

  بوئینگ ۷۴۷

  ایرباس A300-600F

  ایرباس A330-200F

  ایرباس A310-300F

سایر اطلاعات درباره شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین

نام ایرلاین: ترکیش ایرلاینز

کد TK :IATA

سال تاسیس: ۱۹۳۳

مقر اصلی دفتر هواپیمایی ترکیش ایرلاین: استانبول، ترکیه

دفتر هواپیمایی ترکیش در تهران

کارگزاری هواپیمایی امارات پارسا گشت ۰۲۱۵۷۷۴۹ پل گیشا  خ جلال آل احمد ب ین پل گیشا و پل آزمایش نماینده غرب

شماره تماس دفتر هواپیمایی ترکیش در فرودگاه امام خمینی:  ۳۰-۵۵۶۷۸۳۲۸

وب سایت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز  www.turkishairlinespg.ir

پرواز به استانبول با ترکیش ایرلاینز

پرواز به قبرس با ترکیش ایرلاینز

پرواز به استرالیا با ترکیش ایرلاینز

هواپیمایی ترکیش

هواپیمایی ترکیش (Turkish Air) از قدیمی‌ترین شرکت‌های هواپیمایی خاورمیانه و از بزرگ‌ترین ناوگان‌های هوایی دنیا است که بیش از صد‌ها پرواز به مقاصد مختلف در دنیا دارد.

ترکیش ایر، عضو یاتا و چندین انجمن بین‌المللی پرواز ازجمله Star Alliance است که در سال ۱۹۳۳، مصطفی کمال آتاتورک رهبر مشهور ترکیه، دستور تاسیس آن را صادر کرده و در حال حاضر، هواپیمایی ترکیش ایرلاین، ناوگانی متشکل از حدود ۴۰۰ هواپیمای مسافربری و ۲۰ هواپیمای باربری دارد و با کسب جوایز متعدد در سال‌های اخیر مثل بهترین ایرلاین اروپایی در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴، برترین ایرلاین در سال ۲۰۱۳ و …توانسته شهرت جهانی به دست اورد و به یکی از مطرح‌ترین ایرلاین‌های جهان تبدیل شود.

کلاس‌های پروازی ترکیش ایر

ایرلاین ترکیش سه کلاس پروازی کامفورت، بیزنس و اکونومی دارد که خدمات متفاوتی دارند. خدمات پذیرایی در ترکیش‌ ایر یکی از بهترین‌ها در دنیا است و بهترین دستور‌های غذایی مدرن و سنتی ترکیه را سرو می‌کند.

کلاس اکونومی

پرواز ترکیش با کلاس اکونومی نسبت به دو کلاس پروازی دیگر کمترین قیمت را داشته و صندلی‌های راحت آن عرضی حدود ۷۷ سانتی‌متر و پشتی صندلیِ ۱۵سانتی‌متری دارد که مجهز به مانیتور، پورت usb و درگاه‌ه شارژ تلفن همراه و لپ‌تاپ هستند.

کلاس پروازی کامفورت

کلاس پروازی کامفورت ترکیش خدماتی مشابه با کلاس اکونومی دارد ولی صندلی‌های آن بزرگ‌تر و با فاصله بیشتری نسبت به صندلی‌های کناری است.

بیزینس کلاس پرواز ترکیش

صندلی‌های تاشوی این کلاس پروازی ۲ متر طول دارند و مجهز به امکانات صوتی و تصویری هستند. ورود و خروج آن از مسافران اکونومی و کامفورت جدا است و لباس راحتی، دمپایی، منوی غذایی متنوع‌تر و اینترنت پرسرعت از امکانات ویژه آن هستند.

مقاصد پروازی پرسفر هواپیمایی ترکیش کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

تهران – استانبول

استانبول – تهران

تهران – قبرس

تهران – آنکارا

تهران – آنتالیا

تبریز – استانبول

تهران – آمستردام

تهران – تورنتو

تهران – پاریس

تهران – ونکوور

با خرید بلیط ترکیش ایرلاین به کدام مقاصد می‌توانیم سفر کنیم؟

این شرکت هواپیمایی از کشور ایران به مقاصد مختلفی در کشورهای دیگر جهان پرواز انجام می‌دهد.

معروف‌ترین و پرطرفدارترین مسیرهای پروازی ترکیش ایرلاین که از شهر تهران انجام می‌شود را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 • تهران مونیخ
 • تهران تورنتو
 • تهران به سان‌فرانسیسکو
 • تهران به لس‌آنجلس
 • تهران به ونکوور
 • تهران به مونترو رئال
 • تهران به مادرید
 • تهران به پاریس
 • تهران به رم
 • تهران به استانبول
 • تهران به آنتالیا
 • تهران به فرانک فورت
 • تهران به برلین
 • تهران به لندن

خرید بلیط ترکیش ایرلاین

 ترکیش ایرلاینز یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی در دنیاست و قیمت بلیط‌های آن نسبتا گران است و این اختلاف قیمت با ایرلاین‌های دیگر برای پرواز‌های بیزنس کلاس این شرکت بیشتر است. اما به طور کلی قیمت بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین به عوامل مختلفی مثل کلاس پروازی، مقصدی که قصد سفر به آن را دارید، زمان سفر و … بستگی دارد.

خرید بلیط هواپیما ترکیش از کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹

اگر قصد خرید بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین را دارید می‌توانید به سادگی از کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ بلیط پرواز خود را به مقصد دلخواهتان پیدا کنید. برای این کار کافی است در صفحه پرواز خارجی کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ مبدا، مقصد و تاریخ سفر  خود را مشخص کرده و بعد از میان فیلترهای موجود برای ایرلاین، «ترکیش ایرلاینز» را انتخاب کنید.

با این کار بلیط‌های پرواز ترکیش برای مقصد مورد نظرتان نمایش داده می‌شود و می‌توانید برای ساعت و روز دلخواه‌ خود بلیط ترکیش را بخرید و علاوه بر یک پرواز امن و راحت از پشتیبانی ۲۴ ساعته کارگزاری هواپیمایی ترکیش ایر لاین  پارسا گشت با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۷۷۴۹ برخوردار شوید.

شرایط Stopover ترکیش ایرلاین

توقف بیش از ۲۰ ساعت در استانبول = اقامت رایگان

Stopover یک نوع اقامت کوتاه‌مدت در یک شهر ترانسفر است. ترکیش ایرلاین خدمات Stopover خود را برای مسافران ایرانی فراهم کرده و هر مسافر ایرانی که از مبدا تهران پرواز کند و مقصدی نهایی به جز استانبول را دارد اما بیش از ۲۰ ساعت در استانبول توقف دارد، می‌تواند از شرایط Stopover که شامل هتل رایگان است بهره‌مند شود. مسافران اکونومی Stopover می‌توانند ۱ شب و مسافران Business می‌توانند ۲ شب در هتل‌های مشخص شده توسط ترکیش ایرلاین اقامت داشته باشند.

لازم است مبدا پرواز رفت ایران و مقصد آن منطقه آمریکا، شرق دور آسیا، اروپای شرقی، شمال اروپا، منطقه بالکان، پادشاهی متحد بریتانیا، آفریقا، اتریش، فرانسه، آلمان، مجارستان، ایتالیا، هلند، اسپانیا و قطر بوده  و مقصد پرواز برگشت هم ایران باشد.

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من